Logowanie do platformy

Platforma e-learningowa dostępna jest dla słuchaczy po uprzednim zalogowaniu się. W tym celu należy przejść w menu głównym do sekcji „Strefa ucznia”, a następnie wybrać przycisk „Logowanie do platformy e-learningowej” (patrz obrazek poglądowy niżej). Można także ręcznie wpisać w przeglądarkę internetową następujący adres: http://kurs.pedagogiczny.edu.pl 

 

 

 


Kolejnym krokiem będzie wpisanie Nazwy użytkownika i Hasła niezbędnych do zalogowania się na platformę e-learningową. Dla słuchaczy wygenerowane Hasło oraz Nazwa użytkownika wysłane będą na wskazany podczas zapisów adres e-mail.

 

 

Po zalogowaniu się należy przejść do odpowiedniego kursu, w tym przypadku należy kliknąć na „Kurs Pedagogiczny dla Instruktorów Praktycznej Nauki Zawodu”

 


Co zrobić, jeśli zapomniałem(am) nazwy użytkownika lub hasła?

Istnieje możliwość zresetowania hasła. W tym celu prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: prymusck@gmail.com

Nauka na platformie e-learningowej

Po wejściu na kurs, w środkowej części okna, widoczna jest jego zawartość względem bloków tematycznych. Aby przejść do danego tematu należy kliknąć na jego nazwę.

 

 


Przykładowy wygląd lekcji na platformie e-learningowej:

przewodnik_praca_na_platformie_przykladowa_lekcja

Egzamin

Strona w budowie, treści zostaną wkrótce uzupełnione. Przepraszamy za trudności, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: prymusck@gmail.com